1. Standart S'EMMA-FIRENZE prodhime ne lekure 100% artigianale!!!

  PRODHIME NE LEKURE PER FEMRA E MESHKUJ, "S'EMMA-FIRENZE"
  Te cilat prodhohen ne itali
  Te permasave,ngjyrave dhe modeleve te ndryshme bashkekohore.
  ēmimet variojne ne baze te modeleve duke filluar nga 1900 lek!  Whatsapp:00393287149593
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-c4fefe6223822940bc4fe8f17e736f5ba35bc14e1a2dba087d0bfe8cedac183f-V.jpg
S: 1202
Madhesia: 19.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20150406_201637.jpg
S: 792
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20150328_190738.jpg
S: 754
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-58f4fa69da305391f06479ff807fc89669ff6588e611e3697cdb74cb99682c7c-V.jpg
S: 741
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-9042d3fdd48d2d1141578b44c3f7db351a195a1ec6081c720dec0d00568938f2-V.jpg
S: 753
Madhesia: 23.4 KB