kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - ELEKTRO METAL (panele elektrike TU TM, instalime elektrike, kanalina metalike)

  www.elektrometal-al.com

  Elektro Metal sh.p.k eshte nje kompani e cila operon ne fushen e industrise energjitike per prodhimin dhe montimin e paneleve elektrike 0.4kv deri ne 20kv dhe shume produkteve te tjere ne fushen e ndertimit.

  Certifikime Cilesie: ISO 9001-2008, OHSAS 18001

  Aktiviteti

  Kryejmė punime, montime elektrike tė tė gjitha llojeve nė vepra industriale dhe social kulturore.
  Prodhojmė panele elektrike (kuadro elektrike) tė shpėrndarjes dhe komandimit nga 0.4kv deri 20kv tė tipeve tė ndryshme sipas nevojave tė klientit.
  Prodhojmė tė gjitha llojet e bokseve pėr matjen e energjisė elektrike.
  Te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike.
  Prodhojmė kaseta metalike pėr vendosjen e matėsave hidraulikė.
  Prodhojmė kaseta dhe kuadro hermetike pėr ambiente tė jashtėm dhe me lagėshti.
  Prodhojmė porta metalike dhe dritare ajrimi pėr gabina elektrike
  Prodhojmė kanalina metalike pėr vendosjen e kabllove.
  Prodhojmė ulluqe tė tė gjitha dimensioneve.

  Adresa:Tirane
  Cel. : 0692051519

  www.elektrometal-al.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: products.jpg
S: 996
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture2 vv.jpg
S: 74
Madhesia: 47.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p1.jpg
S: 610
Madhesia: 26.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20120724_131651wwww.jpg
S: 569
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-02-04 15.14.211111.jpg
S: 474
Madhesia: 31.2 KB