kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Si tė veshim njė shoqėruese nuseje shtatzėnė  Ok...po planifikon dasmėn tėnde madhėshtore kur zbulon se njė prej mikeshave tė tua tė preferuara, tė cilėn ti e ke pėrzgjedhur si shoqėruese, ėshtė shtatzėnė. Ēfarė mund tė bėsh nė kėtė rast?

  Para sė gjithash, uroje! Absolutisht mos e shfaq veten tė mėrzitur, sikur ky tė ishte makthi mė i madh i fashion-it. Sepse kjo ėshtė njė situatė qė mund tė menaxhohet me shumė lehtėsi.

  Nėse nuk i ke zgjedhur ende fustanet pėr vajzat e tua, duhet tė bėsh njė plan paraprak pėrpara pazarit tė madh. Si fillim, pėrpiquni tė parashikoni se sa muajshe shtatzėnė do tė jetė mikesha juaj ditėn e dasmės dhe pėrpiquni tė fantazoni sa i madh do tė duket pėrafėrsisht barku i saj. Nėse ajo ka qenė shtatzėnė edhe mė herėt, do ta kesh mė tė lehtė tė parashikosh madhėsinė e barkut tė saj, duke u nisur nga tė dhėnat e kaluara. Jo ēdo shtatzėni ėshtė e njėjtė, kėshtu qė duhet tė kesh parasysh marzhe gabimi. Gjithashtu, duhet tė jesh e ndėrgjegjshme pėr faktin se asnjė rezultat nuk do jetė plotėsisht i saktė. Kėtu bėhet fjalė vetėm pėr parashikime tė pėrafėrta, por falė tė cilave mund tė kesh sukses, duke e bėrė mikeshėn tėnde tė duket atė ditė e mrekullueshme, ndonėse njė shoqėruese me bark tė madh.

  Hapi i radhės ėshtė tė zgjedhėsh (me ndihmėn e vajzave) modelin e fustanit qė do doje qė shoqėrueset tė mbanin veshur atė ditė tė shėnuar. Kushtoji shumė vėmendje prerjes sė fustanit. Nėse modeli ėshtė me bel perandorak, tė jesh e bindur se mikesha jote do tė duket shkėlqyer. Ndoshta mund tė hasen disa probleme me masat, por nė thelb fustani do ta bėj atė tė duket mjaft elegante dhe mbi tė gjitha, do tė jetė tepėr komod. Kjo ėshtė e rėndėsishme pėr njė grua shtatzėnė. Ka disa stilistė qė dizenjojnė fustane pėr gra shtatzėna. Mund tė kėrkosh tė tillė, ose mund tė kėrkosh asistencėn e njė kėshilltareje dasmash.

  E rėndėsishme ėshtė qė shoqėrueset tė ndihen mirė pėr mėnyrėn se si ato duken nė dasmėn tėnde, kėshtu qė bėj mė tė mirėn pėr fustanin e mikeshės tėnde shtatzėnė. Ajo nuk duhet tė ruaj kujtime tė kėqija nga dasma jote.

  Nėse i ke porositur tashmė fustanet pėr shoqėrueset e tua, do tė tė duhet tė flasėsh me ata tė dyqanit pėr ndonjė zgjidhje kreative. Ata mund tė rregullojnė diēka te modelet e fustaneve dhe tė pėrshtasin njė prej tyre nė masė mė tė madhe. Kjo mund tė kėrkojė njė shtesė tė vogėl parash, por me siguri do jetė mė pak e kushtueshme sesa tė blesh njė fustan tė ri.


  www.ladyalbania.al

  Dashuri dhe pėrkujdesje pėr femrat

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ladyalbania-Si-te-veshim-nje-shoqeruese-nuseje-shtatzene-cover.jpg
S: 537
Madhesia: 18.7 KB