kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Studio Ligjore ne Tirane-Avokat-Konsulence Juridike-Ndermjetesim per Zgjidhjen e Konflikteve dhe Mosmarreveshjeve

  Studio Ligjore "Duraj" e zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė, Durres, Elbasan si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore me pėrkushtim maksimal dhe profesional. Ne do tė jemi tė disponueshėm nė ҫdo kohė, duke Ju ofruar shėrbimet mė tė mira ligjore nė kohė reale.

  Njė nga parimet bazė tė Studios ėshtė ruajtja e marrdhėnieve tė besimit reciprok me klientin duke ushtruar me devotshmėri dhe rigorozitet pėrgjegjėsitė e lindura pėr shkak tė aktivitetit. Studio krijon tė gjitha kushtet e nevojshme pėr dhėnien e njė konsulence ligjore nė vazhdimėsi, me cilėsi e profesionalizėm. Avokatėt e Studio Ligjore "Duraj", nė ҫdo rast ruajn sekretin profesional dhe nuk bėjnė publike informacione me tė cilat ėshtė vėnė nė dijeni gjatė kryerjes sė shėrbimeve tė ndryshme juridike.

  Sherbimet e ofruara nga Studio Ligjore "Duraj" jane:

  - konsulencė juridike;
  - pėrfaqėsim ligjor dhe avokator;
  - kryerja e te gjitha veprimeve juridike per fitimin e lejeve te qendrimit, lejet e punes dhe fitimin e shtetesise Shqiptare per shtetasit e huaj;
  - pergatitja e dokumentacionit per regjitstrimin e shoqerive tregtare ne organet vendore dhe qendrore te Republikes se Shqiperise;
  - ofrimi i konsulences juridike, ndermjetesim per zgjidhjen e mosmarreveshjeve dhe konflikteve, perfqesim avokator per individ, persona fizike dhe persona jurdik;
  - pėrgatitjen e: kėrkesave, kėrkesė padive, kėrkesave ankimore, rekurseve, akteve qė i nėnshtrohen veprimeve noteriale, kontratave e marrėveshjeve dhe ҫdo lloj dokumentacioni juridik;

  Studio Ligjore "Duraj" eshte e specializuar ne fushen:
  - E Demshperblimeve qe rrjedhin nga: aksidentet: automobilistike, hekurudhore, detare, ajrore, ne pune, e energjise elektrike, mjekim i pakujdesshem dhe cdo demshperblim tjeter;
  - Administrative;
  - Tregtare;
  - Civile;
  - Penale;
  - Heqjen e ndalesave/debimeve ne zonen e Shchengen.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Studio Ligjore Duraj.jpg
S: 471
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duraj.jpg
S: 764
Madhesia: 3.5 KB  

  Web: www.durajlaw.com
  E-mail: info@durajlaw.com
  Fcb: DURAJ LAW FIRM
  Cel: +355 69 27 37 706