kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kavaje, jap me qera Vile 240 m² (Golem)

  Zona/Rruga : Golem

  PRANE STACIONIT TRENIT GOLEM DURRES,DHE PRANE PISHAVE TE MREKULLUESHME JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE 2 KATESHE ME SIP.240 MT2 ME GUZHINE,E 2 BANJO,( E PA KOMPLETUAR)
  NDERTESA ESHTE E RRETHUAR ME GJELBERIM ,PARKIM MAKINASH,UJE E DRITA 24 ORE, PER ME...


  Cel. : 355-682187294
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 08hyrje ne salle.jpg
S: 97
Madhesia: 67.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 09amienti rrethues.....jpg
S: 83
Madhesia: 75.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 37 PAMJE NE HYRJE.jpg
S: 108
Madhesia: 125.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 39 PARKINGG-3.jpg
S: 93
Madhesia: 153.5 KB