devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kavaje, jap me qera KATI I PARE I NJE VILE 2 KATESHE 240 m² (Golem)

  Zona/Rruga : Golem

  PRANE STACIONIT TRENIT GOLEM DURRES,DHE PRANE PISHAVE TE MREKULLUESHME JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE 2 KATESHE
  ME SIP.240 MT2 ME GUZHINE, E 2 BANJO ( E PA KOMPLETUAR)

  NDERTESA ESHTE E RRETHUAR ME GJELBERIM, PARKIM MAKINASH,UJE E DRITA 24 ORE, PER ME...

  Cel. : 355-682187294
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 37 PAMJE NE HYRJE.jpg
S: 189
Madhesia: 125.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 39 PARKINGG-3.jpg
S: 133
Madhesia: 153.5 KB