devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Dyqan Kati 2, 75m² 850 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

  Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Dyqan me siperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri. Dyqani eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC, ndodhet buze rruges kryesore, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi, 1AC.
  Cmimi 850 Euro/muaj.
  ----------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Store at Sami Frasheri Street. Store with surface 75sqm is paved in tiles, located on the 2-nd floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road, glass facade and advertising opportunities, 1 AC.
  Price 850 Euro/sqm.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...e.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dyqan rr durresit.jpg
S: 920
Madhesia: 71.5 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar