1. Standart Tirane, Shes tuba aspirimi te te gjitha dimensineve

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen inoks dhe xingat.

  Cel. : 0683704856,0694712337
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0582.jpg
S: 2399
Madhesia: 54.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0606.jpg
S: 1108
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0607.jpg
S: 1146
Madhesia: 43.1 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685215075
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al