kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food

  Shesim zgara 1/40 e thjeshte 26500 leke.Profesionale 55000 leke.

  Zgara te vogla 7400 leke-9200 leke,(bejme dhe me porosi).Gjithashtu ofrojme edhe paisje per fast-food ,te reja dhe cilesore.  "Ju mirepresim ne dyqanet tona"

  Cel. : 0683704856,0694712337
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0579.jpg
S: 912
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0580.jpg
S: 522
Madhesia: 54.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0587.jpg
S: 470
Madhesia: 42.7 KB  

  Rruga Teodor Keko
  Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės ,Sheshi Shqiponja

  www.myshop.al

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102

  ----------------------------------------
  www.myshop.al
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856