kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kaloni diten e rendesishme me njeriun tuaj te zemres ne Durres prane "Hotel Albion".

  Oferta permban:4 nete cmimi 120 euro
  www.hotelalbion.al
  Akomodimi ne dhome cift me atmosfere romantike me mengjes te perfshire
  Nje voucher birre nga minifabrika jone.
  Mengjesi
  Nje vizite ne amfiteatrin e Durresit
  wfi ne dhome
  parkim

  Kaloni ditet Muajit te mjaltit,ditelindje,festen e beqarise, fejese,pervjetore njohje me njeriun tuaj te zemres ne Durres prane "Hotel Albion". Kushtojini disa nete te bukur njeriut tuaj te zemres.
  "Hotel Albion" ju fton te festoni muajin e mjaltit ne nje prej qyteteve me te bukur, ne Durres. Nje ambjent romantik i pergatitur posacerisht per te gjithe te dashuruarit ku ju do te kaloni momente te paharrueshme dhe do te dashuroheni me shume se kurre me njeri tjetrin.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16333920.jpg
S: 117
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: albion.jpg
S: 192
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170222_125643.jpg
S: 115
Madhesia: 36.8 KB