kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shesim Zgara inoksi dhe xingate me hell dhe pa hell te dimensioneve te ndryshme per pjekje mishi etj

  www.myshop.al
  Shesim dhe prodhojme zgara pjekjeje per te gjitha llojet e mishit si qengji, pule, peshku etj.Zgarat jane te nje punimi shume cilesore ku pjeset dhe aksesoret kryesore jane prodhim Greke.


  "Ju mirepresim ne dyqanet tona".

  Adresa : "Unaza e re 50 metra nga nga rrethrrotullimi i Shqiponjes ,ish dogana Tirane."

  Cel. : 0683704856
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0591.jpg
S: 1508
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0583.jpg
S: 1082
Madhesia: 52.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0581.jpg
S: 907
Madhesia: 53.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0605.jpg
S: 926
Madhesia: 45.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Photo0586.jpg
S: 912
Madhesia: 51.7 KB  


  Rruga Teodor Keko
  Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės ,Sheshi Shqiponja

  www.myshop.al

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102

  ----------------------------------------
  www.myshop.al
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856