devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qira Vile 3 Kat, 200 m², 1.000 Euro (Rr. Liman Kaba.)

  Zona/Rruga : Rr. Liman Kaba.

  Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba, prane Klubi Sportiv Dinamo. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 200m2 dhe siperfaqe trualli 200m2 ndodhet ne nje zone shume te qete vilash rezidenciale. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ka1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1WC. Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 1 studio, 1WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka ambient te gjelberuar, mundesi parkimi per 2 poste makinash. Ajo eshte e organizuar me shkalle te brendshme.
  Cmimi 1000 Euro/muaj.
  -------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent 2 Storey Villa at Liman Kaba Street. Villa with surface 200sqm and yard 200sqm is located in quiet residential villas.Villa is organized with internal stairs: The First floor has 1 living room, 1 kitchen and a bathroom. The Second floor has 3 bedrooms, 1 studio and a bathroom. Villa is partly furnished, has green yard, parking space available.
  Price 1000 Euro/month.

  Per me shume informacion ..http://tiranarealestate-al.com/prona...o.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a2_001.jpg
S: 586
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a3_001.jpg
S: 401
Madhesia: 41.0 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar