kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Bashkepunues per Adsense Faqe Interneti dhe Punime Grafike Cmime Negociuese

  Bashkepunues per Adsense

  www.videoarkiva.com

  Adsense
  Kerkoj bashkepunues per Adsense te Google.
  Nqs ke aftesi te mira ne webmaster me kontakto.
  Pagesa me ore pune ose me projekte.
  Kontakto 0692624531

  IT Part Time
  Sherbime per kompiutera, laptop, servera, printera dhe shume paisje te ndryshme Elektronike
  Experience dhe sherbim dinjitoz.
  Internet Media dhe Social

  Faqe Interneti Te Thjeshta dhe per Biznes
  Per Individe, Hotele, Palestra, Bar Kafe, Restorante, Ekonomiste, Avokate, Imobilare, Magazina Produktesh, Shitje Automjetesh, Paisje Elektronike, Etj
  Mundesi kerkimi ne www.google.com

  Grafike Informative
  Kartevizita, Badge per punojesit dhe Broshura informative
  Kalendare Informativ dhe te personalizuar
  Bllok Shenimesh Personal dhe Biznesi

  Grafike Video
  Logo 3D, Video Editim dhe Montazh,
  Stream ne Internet per Radio dhe Video On Demand,
  Video Animacion me Program 3D
  Rreklama 3D dhe 2D shoqeruar me Audio

  Studio Tutorialesh
  Per Prezantime bashkekohore, per Bisnese dhe Individe


  Mos hezitoni te na kontaktoni jeni vetem nje Email apo nje Telefonate larg
  Ju Mirepresim
  Email. Pureness-art@hotmail.com
  www.videoarkiva.com
  Tel. 0692624531
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 198825_523766754353910_92998638_n.jpg
S: 639
Madhesia: 18.2 KB