kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes MOTORI MONOFASI PER VENTILCONVETTORI 10 Euro

  SHES MOTORE FALKONJSH,RADIATORE MURI PER CALDAJA,MOTOR
  K48407 1200 GIRI,MOTORE TE RINJ,SHITEN SI PASOJE E MBYLLJES TE NJE AKTIVITETI,MOTORET JANE ME 2 KRAHE DHE ME 1,

  Cel. : 0682056761/0697438128
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20130926_172152.jpg
S: 1149
Madhesia: 194.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: img006.jpg
S: 753
Madhesia: 56.4 KB  


  AGJENSI:BEGUIMOBILIARE
  ADRESA:RR.HAMID SHIJAKU PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE
  SHERIF.BEGUIMOBILIARE@YAHOO.COM
  CEL:O682056761/0693204956

  Lista me ofertat - okazione nga Imobiliare Begu
  Apliko Tani, Kliko Ketu