eppc kėrkon njė Agjent Udhėtimesh me kohė tė plotė pėr klientin e saj, i cili ėshtė njė ndėr agjensitė mė tė suksesshme nė vend.

NJĖ VĖSHTRIM I PĖRGJITHSHĖM:

Agjensia ėshtė nė kėrkim tė njė kandidati i cili duhet tė ketė pėrvojė pune si Agjent Udhėtimesh. Kandidati duhet tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikimi, bindėse dhe shitjeje.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:

• Diplomė Universitare;
• Pėrvojė pune nė Agjensi Turistike si Agjent Udhėtimesh (edhe eksperiencat e shkurtra vlerėsohen);
• Njohje shumė tė mirė tė gjuhės Angleze; (njohja e njė gjuhe tė dytė pėrbėn avantazh);
• Tė njoh sistemin Amadeus, ( kriter i domosdoshėm )
• Tė zotėrojė leje drejtimi.


Tė dhėnat:

Pozicioni: Agjent Udhėtimesh;
Vendndodhja: Tiranė, Qendėr;
Pagesa: Shumė e mirė (fikse + bonuse mbi shitjet);
Aplikimet mbyllen: 20 Korrik 2013.


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: recruitments@eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.

Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.