kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart tirane, ofroj karrike me 1100 lek dhe tavolina druri me 3200 lek


  mail; meigeuro@gmail.com
  Me nje eksperience 18 vjecare, per prodhimin e karrikeve dhe tavolinave,per shtepi dhe lokale ofron per ju;karrike druri duke filluar me 1100lek,tavolina druri per bare restorante dhe shtepi me 3200 lek.ju mirepresim
  cel -0682221053

  cel -0697702475
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11200762_464711250380536_7117588554688060276_n.jpg
S: 3074
Madhesia: 60.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11781675_426744274177234_6474924816681561579_n.jpg
S: 1657
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12043150_459892694195725_661820169494454530_n.jpg
S: 1772
Madhesia: 58.6 KB