kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Projektim-Arredim Lokalesh

  Studio "Doni Constructions Sh.p.k." ka vite qe operon ne fushen e projektimit dhe arredimit te ambienteve si BAR, RESTORANTE dhe APARTAMENTE.
  Kapaciteti jone konsiston ne projektim ,ndertimin si dhe rikonstruksionin e ketyre tipologjie hapesirash. Jemi te specializuar ne "Interior Design"dhe gjithashtu grupet tona realizojne mjeshterisht punime te betonit dhe te konstruksioneve metalike .

  Sherbimet qe ofrojme :

  - Projekt dhe ndjekje punimesh falas
  (pagesa kryhet ne rast se kerkohet vetem projekti)

  - Ndertim ose zgjerim Lokali
  - Konstruksione Metallike
  - Punime me sandwich dekorativ ose me gips cimentato ne fasade
  - Punime gipsi ne interier
  - Punime me dru ose endief ne tavanore dhe ne banak
  - Perdorimi i elementeve ndricues modern si LED
  - Arredim me karrige, tavolina, Banak sipas pelqimit
  - Instalime elektrike, Idraulike
  - Garanci te noterizuar punimesh

  Na kontaktoni ne!!!
  email : doniconstructions@gmail.com
  cel : +355693236976
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: best.JPG
S: 1381
Madhesia: 48.1 KB