Ų Keni femije dhe doni te pervetesojne sa me shpejt nje gjuhe te huaj apo program kompjuteri?
Ų Jeni student dhe kerkoni te avanconi me gjuhet e huaja dhe kurset e preferuara per nje karriere dhe te ardhme te sigurte?
Ų Jeni te punėsuar e doni te permiresoni performancen tuaj?


Shkolla Amerikane “Kristofor Kolombi” ju fton tė pėrfitoni:
Kurse intensive me metodologji te fundit nė mėsimdhėnie;
Metoda tė fundit sipas standarteve europiane tė mėsimdhėnies;
Pedagogė tejet tė kualifikuar;
Grupe tė vogla dhe klasa interaktive;
Certifikata per cdo kurs

  1. Pėr tė gjitha Gjuhėt e Huaja : ( Anglisht / Italisht/ Frėngjisht/ Turqisht / Spanjisht/ Suedisht/Gjermanisht/ Japonisht/ Norvegjisht/ Maqedonisht/Arabisht/ Hollandisht/ Kineze/ Shqip, etj)
  2. Pėrgatitje pėr provimet e Anglishtes TOEFL; IELTS; TOEIC; SAT etj.
  3. Pergatitje per provimet e mbrojtjes te Frengjishtes, Italishtes, Spanjishtes, Gjermanishtes etj
  4. “Kolombi Test” - testim me certificate tė nivelit qė zotėroni
  5. Te gjitha programet e kompjuterit (IT, Programe Grafike, Programim, Linux, etj.)Trajnime per kurse arti.
  6. Trajnime profesionale.

Me ēmime promocionale deri me date 27 Maj.

Na kontaktoni sa mė pare ne numrat tanė tė telefonit ose vizitoni qendren tone pėr mė tepėr informacion.

Ju mirepresim!