Ų Keni femije dhe doni te pervetesojne sa me shpejt nje gjuhe te huaj apo program kompjuteri?
Ų Jeni student dhe kerkoni te avanconi me gjuhet e huaja dhe kurset e preferuara per nje karriere dhe te ardhme te sigurte?
Ų Jeni te punėsuar e doni te permiresoni performancen tuaj?


Shkolla Amerikane “Kristofor Kolombi” ju fton tė pėrfitoni:
Kurse intensive me metodologji te fundit nė mėsimdhėnie;
Metoda tė fundit sipas standarteve europiane tė mėsimdhėnies;
Pedagogė tejet tė kualifikuar;
Grupe tė vogla dhe klasa interaktive;
Certifikata per cdo kurs

  1. Pėr tė gjitha Gjuhėt e Huaja : ( Anglisht / Italisht/ Frėngjisht/ Turqisht / Spanjisht/ Suedisht/Gjermanisht/ Japonisht/ Norvegjisht/ Maqedonisht/Arabisht/ Hollandisht/ Kineze/ Shqip, etj)
  2. Pėrgatitje pėr provimet e Anglishtes TOEFL; IELTS; TOEIC; SAT etj.
  3. Pergatitje per provimet e mbrojtjes te Frengjishtes, Italishtes, Spanjishtes, Gjermanishtes etj
  4. “Kolombi Test” - testim me certificate tė nivelit qė zotėroni
  5. Te gjitha programet e kompjuterit (IT, Programe Grafike, Programim, Linux, etj.)Trajnime per kurse arti.
  6. Trajnime profesionale.

Me ēmime promocionale deri me date 1 Korrik.

Na kontaktoni sa mė pare ne numrat tanė tė telefonit ose vizitoni qendren tone pėr mė tepėr informacion.

Ju mirepresim!