Headhunter

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion ne Tirane, Shitet apartament ne Rr. e Elbasanit , 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m² 99.000 Euro

  Shitet apartament mjaft i mire ne pallat te ri, mbas Shkolle se Mesme te "Gjuheve te Huaja", prane parkut te Liqenit. Eshte i organizuar mjaft mire me dy dhoma gjumi, me sallon te gjere dhe kuzhine.
  Apartamenti disponon nje mobilim komode i cili perfshihet ne cmim.

  Ndodhet ne katin e 4 dhe ka orjentim jug-perendim me pamje te qete nga gjelberimi i parkut te liqenit.

  Pallati eshte cilesor me ashensore dhe ndodhet ne zone te qete.
  Disponon Hipoteke.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 70
Madhesia: 86.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 70
Madhesia: 84.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 60
Madhesia: 123.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 61
Madhesia: 91.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 51
Madhesia: 70.9 KB  

  Mob: 068 60 60 107 / 069 68 444 31
  E-mail: info@abs.al
  Web: www.abs.al
  Adresa: Rr. e Kavajes, Condor Center, Kati II, Tirane, Albania