Takime tė Hapura – Mundėsi Punėsimi ProCredit Entry Program, 05 shkurt 2018

ProCredit Entry Program, ėshtė njė program punėsimi pėr profesionistėt e kualifikuar dhe tė sapodiplomuarit nė universitete apo institucione tė tjera tė larta arsimore, pavarėsisht nga fusha e tyre e studimit.

Ky program ėshtė mundėsia e vetme e hyrjes nė BankėnProCredit. Nėse dėshironi tė bėheni pjesė e kėtij programi, mėsoni mė shumė pėrtė dhe bankėn ProCredit nėpėrmjet pjesėmarrjes nė takimin e hapur si dhe dokumentarit: ProCredit Entry Program

Si njė punėdhėnės i pėrgjegjshėm, ProCredit Bank siguron dhėnien e informacionit tė detajuar pėr tė gjithė ju qė jeni tė interesuar tė punoni me ne. Pėr tė realizuar kėtė proēes, ne kemi organizuar takime tė hapura tė quajtura: Mundėsi Punėsimi nė tė cilat prezantojmė proēesin tonė tėrekrutimit pėr Programin prandaj nuk ėshtė e nevojshme tė aplikoni pėrpara se tė merrni pjesė nė kėto takime.

Ju do tė keni mundėsi tė takoheni dhe tė flisni me pėrfaqėsuesit e Burimeve Njerėzore nė takimet e hapura, tė cilat zhvillohen ēdo muaj, si mė poshtė:

Vendi: Tiranė, Drejtoria Qendrore Laprake

Data: Takimi i rradhės 05 shkurt 2018Adresa: Rr. “Dritan Hoxha", Laprake, Tirane

Oraret: Takimi i parė nė orėn 14:00-15:00 dhe Takimi i dytė nė orėn 15:30-16:30


Konfirmim pjesėmarrje: Pėr tė konfirmuar pjesėmarrjen tuaj
nė adresėn burime_njerezore@procredit-group.com duke specifikuar edhe orarin e pjesėmarrjes.


Ne ju ftojmė tė lexoni mė shumė nė faqen www.procreditbank.com.al