kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart GJERMANISHT per infermier dhe mjek/Deutsche Zertifikat/ DAF/TELC/DSH

  Nese po kerkoni te mesoni gjuhen gjermane ju ofrojme mundesine me te perkryer.

  💠 Metoda bashkohore Schritte 1.1, 1.2, Sicher, Aspekte, Menschen im Beruf
  per te gjitha nivelet nga A1 deri ne C1.
  💠Pergatitje per testimet nderkombetare Goethe Zertifikat/TELC/DSH/DAF
  me mesues me 15 vjet pervoje
  💠 Grupe te vogla me 4-6 persona
  💠 Ambient komode

  http://www.qendraoptima.com/kurse-te-gjuheve-te-huaja/gjuha-gjermane/

  Kontakt: 0695610926
  e-mail: sekretaria@qendraoptima.com
  albperkthime@gmail.com
  https://www.facebook.com/qendraoptima/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2934844.jpg
S: 516
Madhesia: 62.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2855995.jpg
S: 555
Madhesia: 118.3 KB