kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mbaruan! Outlet IPHONE 6, 64Gb dhe 128Gb gri me aksesore karikues+fishe, factory unlocked, punojne me cdo karte-290€ me GARANCI

  USA STORES OUTLET
  -Dt 06.Mars- sapo erdhen Iphone 6 te zinj dhe Gri Importuar nga USA shume te paster

  Te testuara te gjitha funksionet : kamera,bateria, 3G Lte, Touch ekran signal 100% efektivje pa probleme. Fingerprint i caktivizuar si funksion. Funksionojne me te gjitha kartat shqiptare dhe te huaja.

  Sasi e limituar
  Cmimi i padiskutueshem !

  Usa Laptop Shop - Rr.Siri Kodra, Tirane
  usalaptop@albaniaonline.com  ______________________________________
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IPhone-6-si-te-rinj-64Gb-unlocked-nga-USA.jpeg
S: 160
Madhesia: 18.8 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com