kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes pajisje Network Kamera Sigurie.

  Alternativ Computers
  ACS


  SET KAMERA SIGURIE I KOMPLETUAR HD me 4 kamera :

  Dahua HDCVI KIT,
  Perfshin :
  Kamera cope 2 modeli - HCVR5104HS-S3
  Kamera cope 2 modeli - HFW1200R
  DVR- HDW1200R

  Dhe Aksesore E nevojshem per Lidhjen.

  Cmimi : 235 EURO

  Dahua HDCVI KIT,
  Perfshin :
  Kamera cope 2 modeli -
  HCVR4104HS-S3
  Kamera cope 2 modeli -
  HFW1000R
  DVR- HDW1200R

  Dhe Aksesore E nevojshem per Lidhjen.

  Cmimi : 200 EURO


  Adresa : Dyqani1 : L.6, Rr. "Bashkimi" Prane Kopshtit "Sotir Noka"
  Dyqani2: L.16, Rr."Mujo Ulqinaku" Perballe "Medikom" 200 m Para Kryqezimit te Stadiumit.  web: www.alternativ.al
  m@il: info@alternativ.al

  Tel :+355 52 228 995
  Cel: +355 69 40 24 310
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: varianti-1-para.jpg
S: 879
Madhesia: 13.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: varianti-1-prapa.jpg
S: 841
Madhesia: 11.1 KB