kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 14.Paisje pergjuese live ne distance- Pak rendesi ka ku ndodheni dhe sa larg, ju do te jeni ne dijeni !- 29 Euro

  Teknologji e fundit.<br>
  Paisje mjafte e vogel kollaj per tu fshehur deri ne 5 dite pavarsi pune me bateri te karikueshme. Pa pasur nevoje per korrent internet etj,<br>
  <br>
  Kontrolloni <strong>live ne kohe reale</strong>, ambientin e punes, shtepise, makinen, dyqanet, femijet.<br>
  Ju keni te drejten te dini cfare ndodh pas kraheve tuaj.<br>
  <br>
  Aparature mini pergjuese zeri ne distance deri ne 100km.<br>
  Cmimi OFERTE 29Euro.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mobile-cell-phone-tracker-spy.jpg
S: 1964
Madhesia: 30.1 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu