kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Autokad Workstation HP Elitebook 8540P i5 core 15.6 inch ,, 8 giga ram , 1032 mb dedikuar grafica Nividia. 410eur

  Elitbook 8540p Workstation core i5, graphic memory total 4853mb Dedicated video memory 1048 mb 2.60 ghz, Ram 4 giga Kasa ALUMINI Laptopi eshte profesional per AUTOCAD dhe per pune GRAfice.h
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: download (2).jpg
S: 1795
Madhesia: 6.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: download (1).jpg
S: 1152
Madhesia: 1.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: download.jpg
S: 1092
Madhesia: 2.0 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al