kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Software Program pėr menaxhimin e Bareve, Dyqaneve, Marketeve ose Magazinave - 100 Euro

  Aplikacioni : NEUTEK Bar-Market 1.0
  Pėrshkrimi : Program pėr menaxhimin e Bareve, Dyqaneve, Marketeve ose Magazinave.
  Cmimi : 100 Euro.

  Funksionet kryesore :

  -Menaxhim i Shitjeve & Faturave.
  -Menaxhim i Furnizimeve (Hyrje-Dalje).
  -Kontroll total i Inventarit (Gjėndja e Artikujve).
  -Menaxhim i Artikujve (Sipas Kategorive).
  -Menaxhim i Arkės (Pagesa-Arkėtime).
  -Menaxhim i Magazinave dhe Taksave.
  -Menaxhim i Klientėve.
  -Pėrdorues me te drejta te ndara (Nivele Aksesi).
  -Raporte pėr periudha tė zgjedhura kohore pėr Inventarin, Furnizimet, Shitjet.
  -Faturė lehtėsisht e modifikueshme.
  -Mundėsi pėrdorimi me monitor Touch Screen
  -Suporton automatikisht printerat termik dhe skanuesit e barkodeve.

  Cel. : 069 74 02 456
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: NEUTEK Market.jpg
S: 1292
Madhesia: 89.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fatura.JPG
S: 1063
Madhesia: 44.6 KB