Kompania “Albchrome” shpall vakant pozicionin e Recepsionistes. Pershkrimi i punes perfshin detyrat dhe kerkesat e meposhtme.PERGJEGJESITE:
ü Tregon mirėsjellje nė kontakt me vizitorėt, manaxherėt, stafin.
ü Eshtė pika e parė e kontaktit dhe i drejton njerėzit nė mėnyrėn e duhur duke i dhėnė udhėzime ose duke i referuar nė pikat e tjera ku mund tė marrin informacionin e dėshiruar.
ü Pėrcjellje nė kohė e telefonatave, e-maileve nė adresė tėkompanisė.
ü Mban korrespondencėn, merr dhe dėrgon e-maile, dėrgon fakse.
ü Nėnshkruan dhe shpėrndan postėn (letra ose pako).
ü Mbėshtet dhe asiston departamente tė tjera (shtyp materiale, hedh tė dhėnat nė kompjuter, kryen fotokopje etj.).
ü Pėrkthen dokumenta tė ndryshme.
ü Detyratė tjera administrative tė ngarkuara.


KERKESAT:
ü Posedimi i njė diplome universitare.
ü Zoterim i gjuhėve tė huaja anglisht & italisht .
ü Njohuri nė Paketėn Microsoft Office.
ü Mosha ideale 23 deri ne 30 vjec.
ü Aftėsi tė mira komunikimi si direkte ashtu dhe me telefon .
ü E aftė tė punojė nė skuadėr por edhe nė mėnyrė individuale.
ü E aftė tė koordinojė dhe balancojė punėn.
ü Fokusim ndaj shėrbimit tė klientit.
ü Fleksible, e zotuar pėr punė dhe e pėrpiktė.
ü Tė jetė etike nė marėdhėnie me kolegėt .
ü Eksperiencė pune tė ngjashme.


TE INTERESUARIT TE DOREZOJNE CVPRANE:
burime.njerezore@manetci.al
Tel: 042 380 124 / Fax: 042 380 170
Informohuni se vetėm aplikantėt e selektuar nga CV-tė do tė kontaktohen pėr intervistė.
Afati i dorezimeve tė CV-ve ėshtė deri mė 15 prill 2013.