kerkoj te punesohem si bojaxhi,gipse,patinime,grafiato etj.. persa i perket lyerjeve.
kam punuar ne itali,greqi dhe shqiperi.
kam eksperienc pune ne kete fushe.
kerkoj te punesohem ne tirane,durres dhe jasht Shqiperise nese mundet.

faleminderit

Cel. : 0695784102