TIRANE

1.TRAJNIM NE PROGRAMET ALPHA BUSINESS , ALPHA WEB, ALPHA WEB BUXHETOR
2.KURSE KONTABILITETI PRAKTIK (tė integruar me programin Alpha)
3.Pergatitje per Arketar, Llogaritar.
Kursi organizohet ne :
- Grupe deri ne tre persona ose individual
- Fundjavė ora 17.00 :Te Premte ,Te shtune,Te diel
- Seancat zgjasin dy ore
- Kohezgjatja e kursit Alpha Business 6 seanca ,Alpha Web 6 seanca
- Trajnimi kryhet nga specialist me pervoje disavjecare me programin dhe zbatimin praktik te tij
- Ushtrime praktike dhe zgjidhja e tyre.
- Ēmimi kursit per prog. ALPHA ne varesi te nivelit (Nivel I operator ,Nivel II Sh.Finance)
- Ne perfundim te kursit paiseni me Ēertifikate por me kryesorja :

Ju do te jeni te afte dhe te gatshem per te punuar ne biznese me cfardo lloj aktiviteti.


Ofrohet mundesi punesimi pas perfundimit te trajnimit .

Jeni te Mirepritur
Kontakt e-mail arluge@yahoo.com


Cel. : 069 32 48 837