kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart www.ladyalbania.al - Revistė elektronike pėr femra

    Lady Albania ėshtė njė revistė elektronike pėr femra, dhe sjell platformėn mė moderne online tė informimit, kėshillimit dhe argėtimit pėr femrat shqiptare nė Shqipėri e jashtė vendit. Lady Albania i dedikohet tė gjitha femrave shqipfolėse, si atyre nė kėrkim tė tendencave tė modės e bukurisė, nė kėrkim tė shėndetit e mirėqėnies, femrave qė janė nė kėrkim e zhvillim tė karrierės, nėnave tė reja, femrave tė apasionuara pas kulinarisė dhe shtėpisė, udhėtimeve, artit apo hobit si dhe femrave nė kėrkim tė dashurisė, familjes apo atyre tė orientuara drej krijimit dhe zhvillimit tė marrdhėnieve interpersonale.


    Lady Albania ofron shėrbime e facilitete tė ndryshme duke ua sjellė femrave gjėrat qė dėshirojnė e kėrkojnė sa mė pranė tyre e duke i ndihmuar tė gjejnė gjithēka qė ju nevojitet nė njė portal tė vetėm. Lady Albania pėrbėhet nga 10 kategori kryesore: Moda, Bukuria, Marrdhėnie, Karriera, Shtėpia, Dietat, Kulinaria, Shėndeti, Familja dhe Koha e lirė.

    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  lady-albania-logo.jpg
S: 771
Madhesia:  30.7 KB