kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 12.2.HARD Disqe Te Rinj Portable me usb 3,0 kapacitet 500Gb ; 1Tb ; 3Tb; importuar nga USA - 49€, 72€ dhe 139

  Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi te larte komunikimi ->Usb 3,0Kompatibel me XP,Vista,Win 7; Win 8: MacOs;Linux etjProdukte origjinale te markave me prestigjoze per storage drives.Sasi e limituar.Cmimet e padiskutueshme.Si gjithmone perfiton kush e merr vesh i pari..
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: wd 1tb.jpg
S: 1801
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 75959.jpg
S: 1156
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hitachi500.jpg
S: 1110
Madhesia: 5.9 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com