kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Shitje: Veshje Artizanale te punuara me dore

  Pershendetje,

  Shes veshje per bebe dhe femije te moshave te ndryshme. Te gjitha te punuara me materialet lesh puro, terip, mendafsh, etj.

  Modele te ndryshme dhe artikuj te pafundem si: triko, komplete, bluza, fustane, paliceta e pantallona, port-bebe, shalla, pupa, sandale, kordele koke, etj.
  Te gjitha me porosi sipas ngjyrave dhe permasave te ndryshme.
  Per te pare modelet qe kam krijuar vete, ju lutem beni kerkese miqesie ne FaceBook ne profilin Zonja Duararte, ose klikoni mbi linkun e meposhtem:
  Degjohemi se shpejti

  Duararta

  Tel. : +355673218049

  Cel. : +355695599902
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duararta.jpg
S: 305
Madhesia: 25.9 KB