Kompania "Albanian HR Solutions" ėshtė njė kompani e re e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore

Ne jemi duke kėrkuar kandidatė pėr pozicionin e "Audit i Brendshėm"

Qellimi i Pozicionit: Auditi i Brendshėm do tė kryejnė kėrkime dhe hetime proceduriale, analiza, dhe vlerėsime nė lidhje me funksionin e auditimit tė brendshėm.
Raporton: Administratori

Detyrat/Pergjegjėsitė:
• Analizon dhe mbėshtet nė analizėn gjatė auditimit tė njė departamenti apo njėsie tė shoqėrisė.
• Kontrollon dhe vlerėson veprimtaritė e njėsive tė shoqėrise si dhe punėn individuale tė punonjėsve tė shoqėrise pėr tė pėrcaktuar pėrputhshmėrinė me rregulloret, standartet, procedurat dhe politikat e shoqėrisė.
• Zhvillon dhe menaxhon sistemin e informatizuar tė regjistrimit dhe raportimit te auditit tė brendshėm.
• Kryen kontrolle dhe verifikime tė procedurave tė ndjekura gjatė proceseve tė punės nė cdo njėsi tė shoqėrisė si dhe pėrpilon raportet pėrkatėse.
• Bashkėrendon dhe menaxhon angazhimin e njėsive apo punonjėsve pėrkatės nė procesin e kryerjes sė auditimit tė brendshėm.
• Mbledh, analizon dhe vlerėson tė dhėnat e siguruara gjatė procesit tė auditimit dhe pėrpilon raporte informative pėr drejtuesit e shoqėrisė.
• Ndjek dhe kontrollon zbatimin e vendimeve tė auditimit tė miratuara nga Drejtori

Kualifikime/ Kėrkesa:
• Diplomė Universiteti nė njė nga degėt e Fakultetit Ekonomik.
• Eksperienca te mėparshme nė fushėn e Financės, 3-5vjet.
• Njohje tė mirė tė Gjuhės Angleze.
• Aftėsi tė mira kompjuterike, Njohja e Programeve tė paketės Office

Kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimet e tyre pėrpara dt. 28.02.2013 nė adresėn elektronike: contact@hres.al.

*Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni do tė njoftohen pėr intervistė.

Me ne mė tė sukseshėm!

Tel. : +35544530154