kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Firma Minibus-Center ofron sherbime tapicerie per autobus dhe minibus OFERTE 3000 EURO TAPICERI PER SPRINTE

  Firma Minibus-Center ofron sherbime tapicerie per autobus dhe minibus

  OFERTE SPECIALE PER MINIBUS 17 +1 ..... 8.000 Euro  1. Kondicioner
  2. Xhama Pllake
  3. Korridore me Meled
  4. Baxha
  5. Tavane me Ndricim
  6. Klima Individuale
  7. Veshje Komplet te Makines
  8. Sediljet e Reja
  9. Zgjatje makine
  10. Xhama panoramik
  11. Zgjerim te thelluar te bagazhit
  12.Dyer elektrike
  13.Zgjatje shasie
  14 Lyerje
  15. Veshje sedilesh sipas kerkesave
  16 .Kit estetik
  17.Parakolp Tuning
  18 .Xham i pare paronamik
  19 .Baxha
  20.Set nikelato kupa pasqyra portotarge doreza maskarine

  Per me teper vizitoni faqen tone te internetit..


  Modifikime per furgona Sprinter, WV Crafter ,Ford , Iveco, Renault,etj etj Design&New Concept.Minibus-Center eshte firma Shqiptaro - Turke e modifikimeve te furgonave dhe te autobuseve. Ka nje eksperienc pune 20 vjecare ne shnderrimin e furgonave te mbyllur ne minibus per udhetar. Vizioni yne eshte te ndertojme dhe te krijojme industrin e modifikimit te makinave per pasagjer ne Shqiperi. Stafi yne eshte i berbere nga specialiste turq dhe shqiptare te cilet kane nje eksperience 20 vjecare ne modifikimin e furgonave dhe autobusve ne Bursa,Turqi.Ne ofrojme risi e profesionalizem qe nga faza e pare e dizenjimit dhe deri ne realizimin perfundimtar te shendrrimit te automjetit.
  Minibus-Center garanton shpejtsi dhe cilesi maksimale ne krijimin e makinave te personalizuara,ne varsi te nevojave dhe kerkesave te klienteve tane.
  Minibus-Center ju garanton perkushtim, korrektese, dhe staf mikprites.
  Ofrojme minibuse lluksose me qera.


  cel 0699374444
  www.minibus-center.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 148946_10200363732675701_1663676588_n.jpg
S: 999
Madhesia: 53.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10072011341.jpg
S: 923
Madhesia: 46.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 734233_10200363654913757_623670706_n.jpg
S: 749
Madhesia: 44.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 149513_10200383620332880_2039350254_n.jpg
S: 2142
Madhesia: 63.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 196377_10200412410692621_208645693_n.jpg
S: 233
Madhesia: 31.9 KB    Rr. Mark Prekperaj perballe shkolles 9 vjecare
  Gjergj Fishta 3 Tresh Insitut
  +355 69 937 44 44

  www.minibus-center.com