devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Dyqan 80m² 45000 Leke (Rr.Liman Kaba)

  Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba. Dyqan me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Dyqani eshte gjysem bodrum, i organizuar ne nje hapesire dhe 1 WC.
  Cmimi 45000 Leke/muaj.
  -------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Store at Skender Luarasi Street. Store with surface 80sqm is paved in tiles, located on the grounfloor of a villa. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom.
  Price 45000 Leke /month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...a.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: as_001.jpg
S: 1250
Madhesia: 54.0 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar