kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Panasonic LUMIX DMC-GF3 Mirrorless Camera with 14-42 mm Lens Kit - 35,000 Leke - Importuar nga USA

    Panasonic LUMIX® GF3K 12.1 Megapixel Compact System Camera 3X 14-42 mm Standard Zoom Lens Kit
    http://a-store-al.com/index.php?rout...=51&search=gf3


    • 14-42mm Zoom Lens Included
    • 12.1Mp Live MOS Sensor
    • Micro 4/3 Camera
    • 3.0" Touch LCD
    • Venus Engine FHD
    • 100-6400 ISO
    • iA & iA+
    • Built-In Pop-Up Flash
    • 1920 x 1080/60i HD Video Recording
    • Optical Image Stabilization


    Cmimi: 35,000 Leke (importuar ne gjendje te re nga US)
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  GF3k_1442_slant_700.jpg
S: 400
Madhesia:  46.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  GF3k_top_1442_700.jpg
S: 267
Madhesia:  32.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  GF3k_front_1442_700.jpg
S: 265
Madhesia:  42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  GF3k_back_700.jpg
S: 225
Madhesia:  27.1 KB  


    --
    aStore

    RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

    Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

    E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

    Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.