kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Panasonic LUMIX DMC-GF3 Mirrorless Camera with 14-42 mm Lens Kit - $279 - Importuar nga USA

  Panasonic LUMIX® GF3K 12.1 Megapixel Compact System Camera 3X 14-42 mm Standard Zoom Lens Kit
  http://a-store-al.com/index.php?rout...=51&search=gf3


  • 14-42mm Zoom Lens Included
  • 12.1Mp Live MOS Sensor
  • Micro 4/3 Camera
  • 3.0" Touch LCD
  • Venus Engine FHD
  • 100-6400 ISO
  • iA & iA+
  • Built-In Pop-Up Flash
  • 1920 x 1080/60i HD Video Recording
  • Optical Image Stabilization


  Cmimi: $279 (importuar ne gjendje te re nga US)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GF3k_1442_slant_700.jpg
S: 517
Madhesia: 46.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GF3k_top_1442_700.jpg
S: 404
Madhesia: 32.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GF3k_front_1442_700.jpg
S: 357
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GF3k_back_700.jpg
S: 285
Madhesia: 27.1 KB  


  --
  aStore

  RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

  Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

  E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

  Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.