restore4left_4
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Truman TM 9090 W Plus HD Satelitor 6.000 Leke

  Aparat Satelitor shume Cilesor, i Perdorur ne Gjendje Shume te Mire.
  Punon mire me Celesa dhe Abonim.
  Faleminderit.


  Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha LLojeve.


  Te dhenat me poshte ne Anglisht:


  S2-Ali 3606 HD is a cost-effective. The product supports full HD function, enables high definition and standard definition on DVB- S/S2,, and support both MEPG-2 and MPEG4/H.264.
  MPEG-4/H.264, MP@ML, MP@HL, MP@L4.1, HP@L4.1
  Video solution 1080p, 1080i, 720p, 576p, 480p, 576i, 480i
  HDMI HD Video/Audio Output
  S/PDIF interface (Optical & Coaxial) for Dolby bit stream out
  Audio Decoding: AC3, LPCM, LC-AAC, AAC, MP3
  Optional 2xSCART / 1xYPrPb plus 2 stereo audio out and 1 CVBS
  DiSEqc 1.0, 1.1, 1.2 and USALS
  Smart LAN 10/100 Mbps Ethernet
  Software upgrade via LAN Port or USB 2.0 of RS232
  PVR function support, 2 x USB 2.0 high speed
  PC channel editor
  1 channel recording and 1 channel playback
  Electronic Program Guide (EPG) for on screen channel information

  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

  Cel. : 0672534432
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Truman Receive.jpg
S: 176
Madhesia: 21.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Truman TM 9090 W PLUS.jpg
S: 124
Madhesia: 17.4 KB