Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  libri GMAT.jpg
S: 2195
Madhesia:  26.6 KBDeshironi te aplikoni per master jashte shtetit?
Testimi GMAT/GRE ju ka penguar?

Ofrojme kurse pergatitore per GRE/GMAT

Qe prej 7 vjetesh ne kemi pergatitur me dhjetra studente per keto dy provime dhe te gjithe,
pa paperjashtim kane arritur objektivin e tyre. Sekreti ne kalimin me sukses te ketij provimi konsiston tek praktika.

Ne ju ofrojme metodologjine me te mire per te dale me sukses, udhezimet me te vlefshme,
praktike me ushtrime qe jane trajtuar ne testimet e meparshme me ane te librit me te fundit
qe ka dale ne shitje dhe praktike ne computer adaptive format.

FALAS! Mbi 10 Full-tests ne kushte reale te provimit FALAS! Mbi 400 ushtrime qe kane rene ne provimet e meparshme.
Rezultatet e studenteve kane qene me nje mesatare prej 600 pikesh ne GMAT ku rezultati me i larte ka qene 750
.Ne provimin GRE garantohet nje rritje prej mbi 25 pikesh ne rezultatin final.

Kontaktoni ne:sekretaria@qendraoptima.com
albperkthime@gmail.com
Cel: 0695610926

Per me shume informacion vizitoni kete link
http://www.qendraoptima.com/kurse-pe...tare/gmat-gre/

https://www.facebook.com/qendraoptima/