kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Canon EOS 5D Mark III (body) - 2599 USD - ne gjendje te re dhe me 1 vit garanci - Importuar nga USA

  Canon EOS 5D Mark III (body)
  http://a-store-al.com/index.php?rout...product_id=161


  • 22.3MP Full-Frame CMOS Sensor
  • 3.2" Clear View High Resolution LCD
  • DIGIC 5+ Image Processor
  • 61-Point High Density AF
  • Full HD 1080/30p and 720/60p Formats
  • Built-In HDR and Multiple Exposure Modes
  • Extended ISO Range (50-102400)
  • Dual CF and SD Memory Card Slots
  • Durable Magnesium-Alloy Construction


  2599 USD
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5D Mark IIi.jpg
S: 561
Madhesia: 61.4 KB  


  --
  aStore

  RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

  Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

  E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

  Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.