1. Standart Pompist Diesel

  Revizionojme pompa dhe injektore nafte veturash kamjonash fadromash foristrada me garanci. Pompa dhe inkektore common rail. CDI TDCI HDI. Bosch delphi siemens denso.BANGO PROVE CDI PER POMPA DHE INJEKTORE. pjese kembimi AUTO DIAGNOSTIKIM I KOMPJUTERIZUAR. email yankeesnyc25@hotmail.com MERCEDES CDI TE GJITHA TIPET FORD FOCUS , MONDEO TDCI TDI KIA, HYNDAI,SANYONG, OPEL,BMW, AUDI,VW,JAGUAR,LAND ROVER, FIAT,ALFA ROMEO,CITROEN, RENAULT DCI, MITSUBISHI,NISSAN, VOLVO, TOYOTA,PEUGEOT, IVECO,SEAT,ETJ. Cel. : 0694075188 viber / whatsup
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BOSCH.jpg
S: 2069
Madhesia: 45.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BOSCH PUMP.jpeg
S: 1253
Madhesia: 11.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vp44.jpg
S: 1212
Madhesia: 8.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bango cdi.jpg
S: 937
Madhesia: 4.6 KB