Studio Avokatie kerkon Asistente Zyre (Juriste)


Tirane, ofroj vend pune Web Developer


Tirane, per Servisin e Autorizuar Citroen, kerkojme MEKANIK & Ndihmes MEKANIK


Durres, ofroj vend pune Asistente Administrative


Tirane, ofroj vend pune Shites ne Showroom


Tirane, ofroj vend pune Arkitekte (F)


Tirane, ofroj vend pune Koordinator


Tirane, ofrojme vend pune si Sekretare


Tirane, ofroj vend pune Front-end Developer


Tirane, ofroj vend pune Pergjegjese Dyqani + Agjent Shitje ne terren


Tirane, ofroj vend pune ASISTENTE NOTERI


Arteg kėrkon tė punėsojė Kontabiliste


Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Gjeodet


Tirane, ofroj vend pune Junior Video Editor


Tirane, ofroj vend pune Teknik i rrjetit te fibres


Tirane, ofroj vend pune MARANGOZ OSE NDIHMES ME EKSPERIENCE


Tirane, kerkohet Prestar/Prestare


Tirane, ofroj vend pune part time Mesues Italisht,Gjermanisht,Frengjisht dhe Greqisht


Tirane, ofroj vend pune inxhinier ndertimi


Tirane, ofroj vend pune Skulptor


Tirane, ofroj vend pune Estetiste mjekesore


Tirane, ofroj vend pune edukatore


Tirane, ofroj vend pune Gjuhe programimi PHP, JAVA SCRIPT, CUSTOMER CARE


Tirane, kerkohet part time staf pedagogjik me eksperience ne fushen e mesimdhenies Gjuhet e huaja dhe Lendet Shkencore


Tirane, ofroj vend pune Jurist


Tirane, ofroj vend pune sekretare


Tirane, ofroj vend pune Inxhinier IT


Tirane, ofroj vend pune Avokate


Tirane, kerkohet Shitese


Dubai, kerkohet Fizioterapiste/ Masazhatore


Tirane, ofroj vend pune Inxhinier/e Ndertimi


Tirane, ofroj vend pune Pėrkthyes/e tė gjuhės italiane


Tirane, ofroj vend pune Shef Salle Kamariere/e Nd.Kamarier/e Banakiere/e Shitese ne banak Nd. Pizzaiol Nd. Kuzhinier/e Pastruese


Durres, ofroj vend pune KUZHINIER


Tirane, ofroj vend pune Agronom