kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIM - PIKTURE

  .... Kurse VIZATIM- PIKTURE per nxenes te moshave te ndryshme, Qellimi konsiston ne formimin e shprehive artistike ne artet pamore, ne perceptimin e sakte te natyres, vizatimin e formes, volumit, thellesise e perspektives se objektit . Aftesimi ne kete drejtim ua ben femijeve jeten me te bukur, ua pasuron ate, si dhe u jep mundesi te provojne ne zgjedhjen e drejtimit te duhur ne jete . Eksperience mbi 35 vjecare. Mesimi zhvillohet nga dy ore ne fund- jave, me pagese mujore 1500 lek. Vend ndodhja tek pall. Shallvares perballe Tajvanit. Perpara se te vendosni mund te asistoni paraprakisht ne nje ore mesimi. Per me teper informacion mund te kontaktoni me tel. mob.0692822312 club  Cel. : 0692822312 ne cdo ore te dites
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S930024.jpg
S: 746
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PRILL 2018 (4).jpg
S: 719
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 399860_222049237891420_900272687_n (1).jpg
S: 2741
Madhesia: 47.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 431171_222049844558026_120172617_n.jpg
S: 2244
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 418883_222048781224799_343829896_n.jpg
S: 1705
Madhesia: 43.9 KB