kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIMI , PIKTURE

  Shans ne kohen e duhur ! regjistrim i limituar !!!!!!!!!!!!!!
  .... Kurse VIZATIM- PIKTURE per nxenes te moshave te ndryshme, mbi bazen e nje eksperience te gjate mesim-dhenie. Qellimi i mesim-dhenies konsiston ne formimin e shprehive artistike, ne perceptimin e sakte te natyres, vizatimin e formes, volumit, thellesise e perspektives se objektit . Aftesimi ne kete drejtim ua ben femijeve jeten me te bukur, ua pasuron ate, si dhe u jep mundesi te provojne ne zgjedhjen e drejtimit te duhur ne jete. Mesimi zhvillohet nje here ne jave nga dy ore, me pagese mujore 1500 lek. Vend ndodhja e studios tek pall. Shallvares perballe Tajvanit. Perpara se te vendosni mund te asistoni paraprakisht ne nje ore mesimi. Per me teper informacion mund te kontaktoni me tel. mob.0692822312 club  Cel. : 0692822312 ne cdo ore te dites
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 399860_222049237891420_900272687_n (1).jpg
S: 1932
Madhesia: 47.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 431171_222049844558026_120172617_n.jpg
S: 1488
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 419343_222049591224718_1321470441_n.jpg
S: 1440
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 425225_222050474557963_1149418365_n.jpg
S: 1306
Madhesia: 38.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 418883_222048781224799_343829896_n.jpg
S: 854
Madhesia: 43.9 KB