kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIM - PIKTURE

  .... Kurse VIZATIM- PIKTURE per nxenes te moshave te ndryshme mbi 9 vjec, Qellimi konsiston ne formimin e shprehive artistike ne artet pamore, ne perceptimin e sakte te natyres, vizatimin e formes, volumit, thellesise e perspektives se objektit . Aftesimi ne kete drejtim ua ben femijeve jeten me te bukur, ua pasuron ate, si dhe u jep mundesi te provojne ne zgjedhjen e drejtimit te duhur ne jete . Eksperience mbi 35 vjecare. Vend ndodhja tek pall. Shallvares perballe Tajvanit. Perpara se te vendosni mund te asistoni paraprakisht ne nje ore mesimi.

  Per informacion te metejshem:
  -ne fb faqen tone Lapsi magjik. Instagram: kurse-vizatimi-pikture-grafike
  -kontakt ne nr. tel. 0692822312,,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19 maj (8).jpg
S: 273
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01456.jpg
S: 247
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 44368381_2166398290288900_3926188351559827456_n.jpg
S: 244
Madhesia: 51.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S930024.jpg
S: 1246
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 418883_222048781224799_343829896_n.jpg
S: 2223
Madhesia: 43.9 KB