kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Kurse pergatitore per TOEIC/CPE/FCE/CAE/APTIS

  Lista e testeve tė gjuhės angleze, tė njohura ndėrkombėtarisht, nė zbatim tė udhezimit te Ministrise se Arsimit
  nr. 52 date 03.12.2015 “Pėr arsimin e lartė nė Republikėn e Shqipėrisė”, jane si me poshte

  Cambridge ESOL – PET/FCE/CAE
  IELTS – International English Language Testing system
  TOEFL – Test of English as a Foreign Language
  TOEIC – Test of English for International Communication

  GESE
  APTIS

  Niveli minimal i pranuar per studimet Master eshte B1 ndersa per studimet Doktorature eshte C1
  Ne ju ofrojme pergatitje per te gjitha keto testime. Zgjidheni me kujdes qendren ku do te pergatiteni.
  Jo te gjithe kane pervojen e duhur ne mesimdhenie dhe jo te gjithe do t'ju ofrojne zgjidhjen me te mire
  per nevojat tuaja. Ne kemi kualifikimet e duhura dhe eksperiencen 15 vjecare ne mesimdhenie
  dhe pergatitje per testimet nderkombetare.

  Per te filluar kete kurs, kontaktoni ne qendren tone

  sekretaria@qendraoptima.com
  Cel: 0695610926
  Per me shume informacion vizitoni faqen tone www.qendraoptima.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lista e provimeve te pranuara dhe piket perkatese.jpg
S: 581
Madhesia: 60.8 KB