kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Kurse Private Kompjuteri-Computer Private Courses

  Kurse Private Kompjuteri
  Computer Private Courses

  Mėsuese me experiencė 12 vjeēare, nė shkollė cilėsore amerikane ndėrkombėtare nė Tiranė nė lėndėn e teknologjisė sė kompjuterit dhe nė organizata tė tjera ndėrkombėtare dhe tė huaja nė Tiranė dhe zotėron disa ēertifikime ndėrkombėtare nė Microsoft Office 2003 edhe Microsoft Office 2007, e specializuar dhe e trajnuar nė njė nga universitet mė tė mira nė Amerikė, intensivisht, nė praktikė dhe nė mėnyrė tė thelluar nė:

  1.shumė disiplina kyēe tė programeve tė kompjuterit,
  2.mjetet e teknologjisė,
  3.kėrkimet nė internet dhe shfrytėzimi i internetit,
  4.mėnyrat se si mund tė gjendet njė informacion mė i zgjeruar dhe origjina e tij,
  5.webfaqet me burime tė specialiteteve tė ndryshme,
  6.teste pregatitore dhe lojra edukative
  7.bibliotekat online
  ...etj.

  ...dhe risitė mė tė fundit nė teknologji dhe web, dhe nxitjes sė krijimtarisė, nė nivel vėshtirėsie tė avancuar dhe tė asimilueshėm, por qė mund tė pėrshtatet sipas nivelit tė kursit dhe nxėnėsit.

  Ofroj kurse private kompjuteri formim bazė nė 5 programe-Office Skills–Aftėsitė kompjuterike nė paketėn Office: Typing(shtypje me dhjetė gishta), Word, Excel, Powerpoint, Outlook dhe Mail&Internet, pėr tė gjitha grupmoshat, qė kanė vėshtirėsi, apo qė duan tė zhvillojnė aftėsitė e tyre nė kompjuter, nė ndihmesė tė profesionit apo shkollės sė tyre dhe tė kenė sukses. Nxėnėsit do tė pajisen me libėr ndihmės tė pregatitur nga mėsuesja.

  Mėsimi mund tė zhvillohet edhe nė Anglisht pėr nxėnėsit qė i bėjnė mėsimet nė kėtė gjuhė.

  Kurset i ofroj dhe me certifikate te njohur.

  Me respekt,

  Mėsuesja Orkida Muēa

  Tė interesuarit tė kontaktojnė nė: 0692240603 ose tė dėrgojnė email nė orkida.muca@gmail.com.
  Adresa: Tek shkolla e Baletit, ngjitesh 50 m nė tė majtė tė BKT.


  ~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~~


  Computer Private Courses

  A specialized and trained teacher in one of the best universities of America and holds several international certifications in Microsoft Office 2003 and 2007, with an experience of 12 years and presently as a computer technology teacher, for several years in a quality international school, and other international foreign organizations in Tirana, intesively, practically and in indepth, in:

  1.many key disciplines of the computer programs,
  2.technology tools,
  3.internet usage and internet researches,
  4.different ways how a wider range information and its original source can be found,
  5.webpages and academic resources,
  6.preparatory tests for students and educational games,
  7.online libraries,
  ...etc.

  ...and the latest innovations in technology and web, fostering of creativity, at an advanced level of difficulty, that is absorbable, but can be adapted to any course and student level.

  I offer private courses in computer formation including 5 programs-Office Skills-Computer Skills in the Office Package: Typing(typing with ten fingers), Word, Excel, Powerpoint, Outlook and Mail&Internet, for all age groups. Students will learn with a textbook prepared by the teacher.


  Courses are offered with a recognised certificate too.

  Respectfully,

  Teacher Orkida Muēa

  Those interested should contact at: 0692240603 or send an email at orkida.muca@gmail.com.
  Address: At the Ballet School, 50 m on the left of BKT, Tiranė.


  Cel. : 0692240603
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Libri Aftesite ne paketen Microsoft Office 2007, 472 fq ne formatin elektronik 5€ dhe leter 12€.jpg
S: 213
Madhesia: 60.7 KB