kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dhoma pushimi ne Orikum, 2.000 leke/nata  Zona: Orikum/Vlorė
  Rruga: Jul Cezari

  Ofrojmė garsoniere pėr pushime nė qytetin e Orikumit.
  Dhomat janė tė pajisura me ambient dhe enė gatimi.
  Stil i veēantė arredimi.
  Gril dhe ambient jashtė pėr BBQ.
  Te zotėt e objektit mund tė gatuajnė pėr ju sipas kėrkesave qė keni.
  Vend parkimi pėr makinėn tuaj.

  Ēmimi i dhomes 2,000 Lek/nata

  Ju mirėpresim!
  Artani
  Cel. : +355694722769


  ******

  We offer rooms in Orikum/Vlora starting from 15 Euro/night. It comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture. Grill and outdoor space for BBQ. Parking place for your car.

  You are welcome!
  Artani
  Mob. : +355694722769
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Orikum-ndertesa.jpg
S: 22
Madhesia: 72.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: orikumi.jpg
S: 3499
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dhmat3.jpg
S: 1891
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: orikumi2.jpg
S: 499
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: jashte.jpg
S: 1892
Madhesia: 41.2 KB