kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dhoma pushimi ne Orikum, 1.500 leke/nata  Zona: Orikum/VlorėRruga: Jul Cezari

  Ofrojmė garsoniere pėr pushime nė qytetin e Orikumit. Dhomat janė tė pajisura me ambient dhe enė gatimi.
  Stil i veēantė arredimi. Gril dhe ambient jashtė pėr BBQ.
  Te zotėt e objektit mund tė gatuajnė pėr ju sipas kėrkesave qė keni. Vend parkimi pėr makinėn tuaj.
  Ēmimi i dhomės duke filluar nga 1 shtatori 1,500 Lek/nata
  Ju mirėpresim!
  Artani Cel. : +355694722769

  ******
  We offer rooms in Orikum/Vlora starting from 12 Euro/night. It comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture.
  Grill and outdoor space for BBQ. Parking place for your car.
  You are welcome!
  Artani Mob. : +355694722769
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Orikum-ndertesa.jpg
S: 1041
Madhesia: 72.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: orikumi.jpg
S: 4807
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dhmat3.jpg
S: 2862
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: orikumi2.jpg
S: 1483
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: jashte.jpg
S: 2851
Madhesia: 41.2 KB