kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dhoma ne Orikum, 1,500 leke/nata  Zona: Orikum/VlorėRruga: Jul Cezari

  Ofrojmė garsoniere nė qytetin e Orikumit. Dhomat janė tė pajisura me ambient dhe enė gatimi.
  Stil i veēantė arredimi. Gril dhe ambient jashtė pėr BBQ.

  Ēmimi 1,500 Lek/nata.
  Ju mirėpresim!
  Artani Cel. : +355694722769

  ******
  We offer rooms in Orikum/Vlora starting from 13 Euro/night. It comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture.
  Grill and outdoor space for BBQ. Parking place for your car.
  You are welcome!
  Artani Mob. : +355694722769

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Orikum-ndertesa.jpg
S: 1830
Madhesia: 72.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: orikumi2.jpg
S: 2487
Madhesia: 16.4 KB